Dzejas krājums. 14. sējums
Autori:
Ina Depša
Svetlana Ezeriņa
Eduards Gailišs
Anita Gulbe-Trumpe
Miks Kapsis
Inese Kustova
Aiga Ludborža
Leonora (Indra Štrausa)
Jēkabs Narvaišs
Madara Skrinda

Pēc ilgāka vai īsāka laika – Manas grāmatas komanda atkal esam uzmeklējuši un pieteikuši jaunus autorus un viņu literāros darbus. Vai tas ir viegli? Vai grūti? Prieks, ka šajā tehnoloģiju laikmetā cilvēkiem vēl ir vajadzīgs, tā saucamais, dzīvais vārds, ka lasītāji viennozīmīgi ir un gaida mūsu darbus tieši grāmatas veidolā.

Prieks, ka jaunie autori, kuri varbūt jau ilgus gadus ir rakstījuši, tagad uzdrošinājušies savus literāros darbiņus celt saulītē un atklāties citiem, jo tas nemaz nav tik vienkārši. Taču, ja cilvēkam no Dieva dota šī dāvana – ar rakstīto vārdu vārdu uzrunāt un aizkustināt citu sirdis – tā agrāk vai vēlāk no šaurā savrupības loka atklājas pasaulei.

Viss notiek īstajā laikā, un šoreiz kopkrājums nāk pie sava lasītāja skaistajā pavasara atmodas un plauksmes gaidīšanas brīdī – reizē ar zemes pamošanos un strautu jautrajām čalām, putnu dziesmām un sniegpulkstenīšiem. Katram autoram tas ir īpašs laiks – tāpat kā gaidot bērniņu nākam pasaulē – satraukums, prieks un samulsums – kā būs, kā lasītāji uzņems – atbalstīs vai noraidīs?

Jaunajiem autoriem gribas teikt: esiet mierīgi un paļaujieties! Ja tas, ko jūs sakāt, nāk no tīras sirds un ir patiess jūsu iekšējās pasaules atspoguļojums, jūsu darbi noteikti radīs atbalsis lasītāju dvēselēs! Lasītājiem nepatīk uzspēle un izlikšanās, bet patiesas jūtas un pārdzīvojumi ir dzīvi un atbalsojas citu prātos un sirdīs.

Manas grāmatas komanda novēl labu ceļavēju jaunajai grāmatai un cer, ka šie autori atgriezīsies pie mums ar savām autorgrāmatām, kā tas jau noticis iepriekš ar daudziem dzejdariem! Lai jauks pavasaris jūsu ģimenēs, dvēselēs un nākamajos literārajos darbos!

Raksti mums, lai piedalītos kopprojektā!
Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: