Dzejas krājums. 11. sējums
Autori:
Anda Bernarte
Andrejs Dovguško
Rita Krievāne
Laima Ločmele
Skaidrīte Logina
Agnese Svikle
Anita Šneidere-Kairiša
Māra Timma
Alise Uzuleņa
Artūrs Zvirbulis

Satikšanās – gaidītas, negaidītas, jaušas, nejaušas, pārsteidzošas, likumsakarīgas. Tik dažādas. Ar daudzveidīgu iespaidu uz mūsu dzīvi.

Arī šis dzejas krājums ir desmit cilvēku satikšanās, ne gluži nejauša, jo visus vieno dzeja. Un tad jau tikšanās ir vairāk vai mazāk likumsakarīga. Bet kāpēc tieši šeit un tieši tagad – par to katram laikam būs savs stāsts, savas pārdomas un vērtējums – kādu iespaidu es atstāju šajā tikšanās reizē, ko paņemu sev, ko gūstu.

Kādam no sirds pārpilnības uz āru laužas prieks, stabilitāte, drošība. Viņš to vēlas sniegt arī citiem, jo ir atradis atbildes uz saviem mokošajiem jautājumiem. Citam dzīvei garšu dod līdz galam neizzinātais, pa pusei atrastais, pa pusei zaudētais vai arī smeldze un spriedze. Vēl kāds gremdējas pasaules apcerīgumā un mierīgās pārdomās, cits kā nemiera gars traucas savā dzīvē. Dažu saista norises dabā, gadalaikos, apkārtējās pasaules skaistums, cits domā par attiecību uzdotajām mīklām, pārbaudījumiem un pārsteigumiem.

Tik dažādi esam satikušies – līdz šim sveši. Vai turpmāk kļūsim tuvāki, vai kaut ko gūsim viens no otra? Jeb šī tikšanās nogrims aizmirstībā kā daudzas?

Katra paša ziņā, ko ielaidīsim sirdī, kādus uzdevumus dosim savām jūtām un prātam. Un kas mūsos varēs piedzimt no jauna, kas palikt pa vecam.

Lai mums katram izdodas kļūt garā bagātākam!

Raksti mums, lai piedalītos kopprojektā!
Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: