Jans Ikes. Vilka gars.

Katram notikumam mūsu dzīvē ir kāds īpašs uzdevums, kas to izmaina un ievieš savas korekcijas. Tieši par to ir šajā grāmatā iekļautie dzejoļi. Katrs vārds ir brīvi nācis no manas ikdienas, lai atspoguļotu kādu dzīves mirkli. Es vēlētos būt vilks un dzīvot mežā, pie dabas krūts, kur katra diena nāk ar jauniem pārsteigumiem. Bet, diemžēl, kā vairums 21. gs. iesprostotie cilvēki, esmu apmaldījies trokšņu piepildītajā pilsētā. Šī iemesla dēļ daudziem, iespējams, manos darbos redzamais šķitīs vien realitātes atblāzma. Piedodiet, jo es patiešām vēlētos būt spējīgs vairāk rakstīt par trauksmaino meža dzīvi: par koku smago likteni un cīņām, kas valda starp dažādu sugu pārstāvjiem. Taču jāatzīst, ka arī pilsētas ikdienai piemīt savs šarms un ikkatrā troksnī vai skatā ir atrodama iedvesmas dzirksts, kas spēj mani pacelt spārnos un redzēt māju dažādos jumtus un cilvēkus steigā.

Pasaulē ir vēl tik daudz neuzrakstītu vārdu un neatklātu lietu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts un šī nav īstā vieta tam.

Bet ko nu tur daudz runāt un apcerēt dzīvi, labāk šķirsim nākamo lapu un meklēsim, kur tad tas vilka gars būs paslēpies. Viņš jau kādu laiku gaida, lai Tu viņu atrastu. Dod ziņu, ja to atradīsi, bet, ja ne, tas nekas! Nebēdā un turpini meklēt, Tev noteikti tas izdosies. Vajag tikai saujiņu pacietības.


„Viss, par ko es sapņoju, izdodas.
Ja sapņiem tic, tie piepildās.”

 

Grāmatas autors: Jans Ikes (Jānis Lūciņš)


Autors: Jans Ikes

Zīmējumu autori: Madara Biezā, Edgars Būmeisters, Marta Ceriņa, Simona Dreimane, Elza Dzene, Daina Eglīte, Liene Ezeriņa, Inga Gailīte, Valērija Gavričova, Sabīne Grāvīte, Linda Grudule, Oskars Grumolds, Dārta Hapanioneka, Santagora I. Jaundaldere, Sandra Sabīne Jaundaldere, Agnese Koha, Laura Krastiņa, Evija Kravale, Andra Lauva-Salnāja, Elīna Ludborža, Elīza Ļaksa, Elīza Meiere, Krista Namniece, Agnese Neretniece, Sintija Ozoliņa, Ilze Pavāre, Dārta Ranga, Katrīna Rašmane, Evita Skrebinska, Madara Teivāne, Gunta Terēzija, Baiba Tropa, Kristīne Vaivode, Jūlija Vasiļevska, Dagne Ventiņa, Dita Viļuma, Lāsma Vitenburga, Agnese Ziņģe

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: