Dzejas krājums. Sirdspuksti
Autori:
Ņina Apanaseviča
Maruta Avramčenko
Ilga Bērnica
Aivars Bērziņš
Egīls Dambis
Jans Ikes
Irita Rozentāle
Rasma Urtāne
Iveta Uršuļska
Andra Zeļenko

Sveiks, mīļo lasītāj!. Jau atkal kopā mūs ir savedis jauks un patīkams notikums. Ir iznākusi jauna grāmata ar visai daudzpusīgu nosaukumu- „Sirdspuksti”. Ar sirdspukstiem var raksturot tik daudzas lietas pasaulē. Pirmais, kas varētu nākt prātā, ir mūsu pašu sirds- katram tā sitas savā unikālajā ritmā. Tā pat ir ar katru šīs grāmatas autoru- katrs domā savādāk un raksta to, ko redz ap sevi un jūt. Katrs savos darbos ieliek citādāku emociju klāstu. Mana sirds pukstēt sāka tālajā 1989. gadā, bet tikai nesen es sapratu, kas ir īsts uztraukums un ko nozīmē sadzirdēt sevis radītus sirdspukstus. Tas notika brīdī, kad pasaulē nāca mans dēliņš Markuss. Bet katram autoram jau ir savs notikums, kas dzīvi sagriež kājām gaisā un kalpo par mūzu. 

Liela loma šeit ir arī katram lasītājam, kura sirds spēj pukstēt savādāk, kopā ar mums radot skaistu simfoniju. Tieši tādēļ ir izveidota šī grāmata- lai izceltu pozitīvās emocījas katrā dzīves sīkumā. Dzeja ir skaists veids, kā atspoguļot šo dzīvi. 

Lai sirdī kā zvaniķis mājo prieks, kas sit sevis noteikto ritmu, katram savādāku.

Jans Ikes (Jānis Lūciņš)

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: