Jānis Baltjancis. Es nāku pie jums...

Esmu nolēmis durvis uz savas dvēseles pagalmu pavērt plašāk, ļaujot pa tām ienākt cilvēkiem, kuri lasa manu dzeju, klausās dziesmas ar paša tekstiem un izrāda neviltotu interesi par manām radošajām aktivitātēm.

Pirms ķēros klāt šim darbam, ilgi prātoju, kā to pasniegt, kuruliterāro žanru tam piedēvēt, jo lūkoju norobežoties no jēdziena memuāri.

Reiz kādā humoršovā dzirdēju atziņu, ka memuāri esot kā grēksūdze pirms došanās pensijā. Man līdz pensijas vecumam vēl pamatīgi jāpaskrien, tāpēc šo darbu iesaku uztvert kā DOMRAKSTU - ar maniem vērojumiem, iespaidiem, secinājumiem un atziņām. Lasot, jums nāksies saskarties ar sava veida neērtībām, jo stāstījums tiks papildināts ar d z e j i s k ā m atkāpēm, lai radītu kaut nelielu romantikas piešprici.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: