Dzejas krājums. Dvēsele mana kā putns dzied.
Autori:
Anda Bernarte
Egīls Dambis
Māra Lazdiņa
Gunta Moze
Inta Nagla
Everita Timma
Lucija Zariņa
Ziemeļmeita

Dvēsele kā putns dzied... Kā tad putns dzied?

Ziemeļmeita raksta, ka viņai patīk klausīties putnu skaistajā dziedājumā – īpaši pavasarī –, kad nekas neliecina, ka putni būtu noguruši pēc tālā lidojuma uz mājām. Tātad dziedāt var arī pēc piedzīvotām grūtībām – un skaisti dziedāt.

Kas palīdz pārvarēt grūtības? Ja runājam līdzībās par putnu dzīvi, tad – ceļš uz mājām. Mērķa apziņa. Laba mērķa. Tāda mērķa, kam esam dzimuši, patiesa mērķa apziņa. Un tiekšanās uz to. Pārliecība, ka to sasniegsim. Ticība. Drošība. Un piepildījums.

Kādas autores dzejoļos lasām atmiņas par dzīves gājumu un redzam arī apmierinājumu par to, kas bijis, kā arī apņēmību un skaidrību, kā dzīvot tālāk. Cita autora darbos jaušam, ka dzīvē tomēr kaut kas nav kārtībā ar mājām, ar mērķa skaidrību – dvēseles dziesmā ieskanas pa satrauktam, skumjam, brīdinošam vai ilgpilnam akordam. Bet tad tam pāri sāk skanēt dziesma par piedošanu un mīlestību, kas arī minora akordiem liek ievibrēties neatkārtojamā pievilcībā, kas vienīgā dziesmai ļauj nepārtūkt un izskanēt debesu tālēs. Kas palīdz nesākt ķērkt, izkliegt uzbrukuma saucienus vai vienus vienīgus briesmu signālus. Kas sadziedē brūces, atjauno spēkus, palīdz ieraudzīt īsto patiesību, to, kas, pavirši raugoties, tāda nešķiet, kas ir apslēpta, ko jāmācās ieraudzīt. Tāpat kā cilvēkam jāmācās dziedāt. Mīlestība, kas kopā ar ticību un cerību dvēseli ieved mūžības pagalmos. Un tad cilvēks jau šeit var teikt – esmu laimīgs!

Paldies autoriem par daudzbalsīgo dziesmu, par zemes dziesmu, kas tiecas pārvarēt zemes pievilkšanas spēku un pacelties debesīs! Līdz ar putniem. Vēl augstāk par putniem. Patiesi līdz galam. Jo patiesība dara brīvu. Brīvu dvēseli, brīvu dziesmu, patiesi brīvu...

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: