Inta Nagla. Dvēseles dienasgrāmata.

Pirms gada nācu pie jums ar savu pirmo dzejas grāmatiņu „Smilšu pulkstenī iestrēdzis laiks”. Esmu ļoti laimīga un pateicīga saviem lasītājiem, jo saņēmu daudz labu vārdu un sapratu, ka manas dzejas vārsmas cilvēkiem ir vajadzīgas, ka tās rod atbalsi jūsu sirdīs un es nedrīkstu uzrakstīto savtīgi paturēt sev – pats Dievs ir vēlējis, lai mana dzeja „dotos pasaulē”.

Šoreiz pie jums nāku ar dziļas mīlestības un pateicības vārdiem, kuri ierakstīti manas „Dvēseles dienasgrāmatā”. Šī grāmata ir veltījums maniem vismīļākajiem cilvēciņiem – meitām Ausmai un Lāsmai, dēlam Arvim, manai mātei un Jurģim, draugiem, kuri mani labi pazīst un bieži ir kopā ar mani. Taču tā ir dāvana arī visiem tiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, kurus esmu satikusi internetā – mana dzeja ir dziļa pateicība viņiem par sapratni, labestību un uzmundrinājumu, un es cieņā noliecu galvu viņu priekšā.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: