Dzejas krājums. Man ir laiks mīlēt.
Autori:
Aija Brice
Egīls Dambis
Edīte Eglīte
Valentīna Erele
Māra Lazdiņa
Jans Ikes
Inonanta Millere
Sanita Rēdmane
Iveta Vaškevica

Ir pienācis laiks mīlēt un man pietiek laika mīlēt. Abas šīs nozīmes ietvertas   kopkrājuma nosaukumā. Ar šo atziņu arī sākas mīlestība, īsta mīlestība, kura spēj  izturēt gan laika, gan grūtību pārbaudījumus. Nesavtīga mīlestība, kura nemeklē savu  labumu un kuru otram nav jānopelna, bet viņš to saņem vienkārši tādēļ, ka tiek mīlēts.

Bet kas ir šis otrs? Vai mūsu sirds ir kā šaurs vienistabas dzīvoklītis, kur pietiek vietas tikai mīlestībai uz vienu? Jeb tā ir kā plaša māja, kur var patverties arī vientuļie, bāreņi, bezpajumtnieki un citu nemīlētie?

Un cik krāsām bagāta mūsu mīlestība, cik prasmīga savos darbos? Vai tā prot spoži mirdzēt vienīgi svētkos jeb arī pelēkai ikdienai spēj apvilkt prieka, izpalīdzības, uzmundrinājuma un labvēlības tērpu, kas tik ļoti piestāv ikvienam cilvēkam?

Mīlestībai pieder visa pasaule, un Tava bagātība atkarīga no tā, vai Tu ļaujies viņai piederēt un būt vienots ar viņu.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: