Dzeja, stāsti, atziņas. Mīlestības kāpnes Debesīs.
Autori:
Valentīna Erele
Edvīns Jansons
Ingrīda Markusa
Inta Nagla
Kristīne Sviķe
Anita Šneidere-Kairiša
Māra Timma

Esam veldzējušies brīnišķīgas grāmatas lappusēs – brīnišķīgas, jo virs zemes nav nekā cēlāka, skaistāka un ilgotāka par mīlestību. Mīlestība atnes uz zemes Debesu elpu un vada mūs uz Debesīm. Mīlestība ir atbilde dzīves Jautājumam. Skaista atbilde, bet nereti grūta atbilde. Jo to jāatbild katram pašam, nevis jāgaida, ka otrs atbildēs mums. Un bieži vien mīlestības vietā gribas atbildēt ar paštaisnību, aizstāvēšanos, uzbrukumu, attaisnošanos, vainas un vainīgā meklēšanu un vēl tūkstots un vienu atbildi, tikai ne ar mīlestību. Jo mīlestība reizēm prasa pazemošanos, sevis aizliegšanu, vērtību pārvērtēšanu, skatīšanos tālāk par savu labumu, augstāk par zemišķo, no miesiskā uz garīgo, no laicīgā uz mūžīgo. Bet tas cilvēcīgai dabai nav parasts, tur vajadzīga Debesu palīdzība, Dievišķās dabas iegūšana. Mīlestība, kas ir daudz vairāk par kaisli, par emocionālām izjūtām un iekāri. Nevis mīlestības apmetni uzmetis egoisms, kas patiesībā vēlas iegūt sev, bet Dievišķā mīlestība, kas gatava dot, sev neprasot, un tādēļ ir neievainojama, ir vislielākais spēks, kādu pazīst pasaule un Debesis. Mīlestība, kas dara cilvēku brīvu no viņa paša un tādējādi atnes patieso brīvību un laimi. Mīlestība, kurā nav baiļu, jo tā neko nevar zaudēt – tā vienmēr varēs mīlēt, neatkarīgi no tā, vai saņems to pašu pretim vai nē.

Vai mēs pazīstam šādu mīlestību? Vai tā, ko saucam par mīlestību, vispār ir mīlestība? Par mīlestību teikts, ka tā nekad nebeidzas. Kas tad ir tā, kas beidzas...?
Lasot vārdus par mīlestību šajā grāmatā, varbūt jau saņēmām ne vienu vien atbildi. Bet varbūt mūsu sirdī dzima jauni jautājumi, pārdomas, sevis un savas mīlestības pārvērtēšana. Un tas jau arī ir mūsu visu kopīgais mērķis – kāpt pa mīlestības kāpnēm, vairāk iepazīstot pašu mīlestību un kļūstot spējīgi arvien vairāk to izstarot no sevis. Lai tad piedzīvotu, kā mainās pasaule mums apkārt, kad ejam tajā ar mīlestības spēku, gudrību un skaistumu, kad rīkojamies pilnīgi pretēji, kā to diktē pasaules gars, kad piedzīvojam, ka ar mīlestību esam gudrāki par pasaules lielajiem un varenajiem, kuri domā, ka viņiem ir teikšana un vara. Tomēr ne viņus pasaule gaida. Tai vispirms nevajag ne gudros un augsti mācītos, bet vienu sirdi, kas smeļ mīlestību no Debesu avota.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: