Dzejas krājums. Cīruļdziesma saules starā.
Autori:
Egīls Dambis
Džanette
Edīte Eglīte
Līga Ivanova
Edvīns Jansons
Inonanta Millere
Ausma Nagla
Inta Nagla
Elga Ozoliņa
Lucija Zariņa

Esam lidojuši kopā ar cīruļiem cauri negaidīti uznākušam dzīves putenim, cēlušies augstu pretim saulei, lai apzeltītu pelēkās dienas malu, devušies līdz pat zvaigznēm patiesības meklējumos, lai neapmaldītos kaisles ilūzijā, kas tikai tumsā daiļa, bet gaismas pasaulē nav atrodama, ieskatījušies sirdī, vai caurvējam nav durvis vaļā un domām sēnalas vien dotas. Un brīžos, kad dzīve medus vietā uz maizes sinepes uzsmērējusi, mācījušies prieku, pacietību un audzējuši smaržīgu puķi dvēselē, lai varam iziet cauri tuksnesim un svinēt dzīvi.

Jā, tik augstas debesis pār mūsu dzīvi plestas, tik tāls lidojums sapņiem. Un tik tumšai naktij reizēm jāiziet cauri, pa tik šauru cerības laipu jāšķērso neziņas aiza un kā brīnumu ticība jāsatop, kas prot parādīt ceļu pat tālāk par cīruļa dziesmu un vēl augstāk par zvaigznēm. Tur mēs esam aicināti, tur ir mūsu piepildījums un patiesā mīlestība – vēl siltāka par pavasara sauli, vēl satraucošāka par cīruļa treļļiem.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: