Jānis Kronbergs. Ticība uzziedēt.

Jau kopš pamatskolas beidzamajiem gadiem katru dienu mājās ejot es dungoju, sacerēju jaunus tekstus, dziesmas. Par dzeju tad vispār nedomāju, jo gribējās būt dziedātājam-reperim. Dažas dziesmas pierakstīju, bet daudzas arī nepierakstīju, jo, tiekot mājās, pēc mirkļa viss nevajadzīgais, kā saka, izkūpēja no galvas ārā. No tā laika līdz šodienai palikušas pāris dziesmas, kuras te nepublicēšu, varbūt tās ievietošu citā krājumā.
Nezinu, vai šos var saukt par dzejoļiem, tās drīzāk ir Dieva dotas pārdomas, kas uz kādas sirds maliņas tika noliktas man priekšā, jo rakstot daudzus izdziedāju repā, tāpēc visi nav tik skanīgi, noslīpēti dzejoļi, bet kas vairāk. Tie ir manas dzīves mirkļi, ar kuriem gribētos padalīties!
Ceru, ka Jūs kas aizķers...

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: