Edvīns Jansons. Vidzemes mazajos lielceļos.

„Staigā tos ceļus, ko tava sirds kāro, un ej pakaļ tam, kas patīk tavām acīm; zini tomēr, ka Dievs par visu to prasīs no tevis nolēsumu!... Jo Dievs tai tiesā, kas nāk pār visu, pasludinās savu spriedumu par visu notikušo, vai tas būtu bijis labs vai ļauns” (Sal. māc. 11:9; 12:14).

Tagad, pārdomājot šo savas dzīves maratona noieto ceļa gabalu, es ar Tava Gara apgaismotām  acīm skaidri  redzu, cik lielos maldos es meklēju savas dzīves jēgu, cik nepareizi nospraudu savas dzīves mērķi. Mani saistīja cilvēku izdomāti un maldos radītie ideāli. Es biju pārliecināts, ka augstākais un pilnīgākais saprāts šajā man zināmajā izplatījumā ir cilvēks ar sava prāta neierobežotām spējām, kas tiecas un spēj izzināt arvien lielākus un sarežģītākus ap sevi eksistējošās pasaules noslēpumus, kurš cenšas atklāt un izmantot materiālas pasaules likumus, tos pielietojot un kontrolējot, liekot tiem darboties savā labā, tā kļūstot par dabas pavēlnieku un valdnieku.

[Fragments no grāmatas.]

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: