Dzeja un atziņas. Atnākt līdz Dieva sirdij.
Autori:
Maija Andersone
Maija Freimane
Nora Galilejeva
Māra Irbe
Vaira Polmane
Ginta Stabulniece
Māra Timma

Par grāmatu „Atnākt līdz Dieva sirdij” Ausma Melluma saka: „Šīs grāmatas tapšana nav mana, bet Māras Timmas ideja. Viņai nesen bija iznākusi autorgrāmata „Dzīvais ūdens”, bet katru dienu tika uzrakstīti jauni dzejoļi un atziņas. Māra jautāja, vai nezinu vēl kādus citus kristīgos autorus, kuri varētu piedalīties kopkrājuma veidošanā. Tā nu mēs tos atradām gan paziņu lokā, gan arī portālā draugiem.lv. Mans uzdevums bija sazināties ar visiem iespējamajiem autoriem, pastāstīt par ideju, tad savākt un sakomplektēt krājumu, kā arī veikt nepieciešamās korekcijas un kļūdu labojumu. Tālāko darbu – maketēšanu un māksliniecisko noformējumu – veica pārējie „Manas grāmatas” darbinieki. Šajā grāmatā, atšķirībā no daudzām citām, autoriem bija atšķirīgs lappušu un arī pasūtīto eksemplāru skaits – katram pēc darbu daudzuma un iespējām. Visvairāk grāmatu paņēma pati Māra, no kurām vairākas uzdāvināja līdzautoriem. Arī finansējumu autori sagādāja dažādos veidos: kādam palīdzēja ģimene, kāds to spēja nodrošināt pats, cits ieguldīja par iepriekšējiem izdevumiem saņemtos līdzekļus, dažiem palīdzēja draudzes, un pēc grāmatas iznākšanas un pārdošanas aizdevumu varēs atkal atmaksāt. Tādēļ varu droši teikt, ka iespējas izdot savus dzejoļus un citus literāros darbus var atrast. Vajadzīga tikai gribēšana un uzdrošināšanās. Un tad arī varēs piedzīvot padarīta un daudziem noderīga darba prieku. Varu arī pačukstēt, ka tiek jau veidots nākamais līdzīga satura un ievirzes kopkrājums. Laipni lūgti līdzautoru pulkā!”

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: