Dzejas krājums. Lietus Nostalģija.
Autori:
Jūlija Cīrule - Galuza
Maija Čepule
Arvīds Gļauda
Kitija Grīntāle
Jans Ikes
Aija Rudzone
Dace Solovjeva
Mārīte Strode
Māra Timma
Edita Viļuma

Nereti mēdzam teikt, ka apetīte rodas ēdot, un šķiet, ka tā varētu raksturot arī Jana Ikes entuziasmu un aktivitāti literārajā laukā gan rakstot dzeju pašam, gan palīdzot citiem dzejdariem apvienoties un celt savu veikumu dienas gaismā, lai tuvāki un tālāki paziņas, kā arī bibliotēku apmeklētāji varētu turēt rokās un lasīt jaunas dzejoļu grāmatas. „Lietus Nostalģija” ir jau otrā Jana Ikes veidotā kopgrāmata, par kuru viņam paldies vispirms saka pārējie deviņi autori un, protams, arī katrs lasītājs. Jans mums iesaka ielūkoties autoru dvēselēs, jo tā arī lietainajām un drēgnajām rudens dienām varam piešķirt košākas krāsas un savām dvēselēm – spārnus:

Izņem sirdi no krūtīm, uzliec uz plaukstas,
Nebaidies tumsas, ne arī ziemas aukstas.
Kā gan tu citādāk dzīvi šo izprast vēl spēsi,
Vienīgi ja ar sirds jūtīgām acīm to redzēsi!

/Māra Timma/

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: