Dzejas krājums. Novadu sasaukšanās

Mūsu Latvija – maza vai liela? Pārāk liela, lai balss pārskanētu no vienas robežas līdz otrai un atbalss atnāktu atpakaļ. Bet pietiekami maza, lai varētu satikties. Un tā nu trīs dzejnieces – Aija Celma, Elita Bičevska un Mārīte Bikovska – ir satikušās un sadzirdējušas viena otras balsi. Un, trijatā sasaucoties, atbalss ir pārskanējusi Kurzemi, Vidzemi un Latgali un... noticis brīnums – tā turpina skanēt, jo vārdi un dzejas rindas ir savirknējušies grāmatas „Novadu sasaukšanās” lappusēs, ko visas trīs autores ir izlolojušas, kā brīnumu saņēmušas un dāvina arī mums.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: