Inta Nagla. Smilšu pulkstenī iestrēdzis laiks.

Esmu dzimusi, augusi un palikusi uzticīga Latgalei – manai mīļajai Zilo ezeru un Balto bērzu zemei. Tāpat arī latviešu valodas un literatūras skolotājas profesijai, kurā strādāju jau 27. gadu. Agrāk – Ludzas rajona, tagad – Kārsavas novada Mežvidu pagastā aizritējusi mana bērnība un jaunība, un tagad jau  "iekāpts" 46. gada ritējumā. Uzskatu, ka mana lielākā bagātība ir mani bērni: dēls Arvis un meitas Ausma un Lāsma, kā arī cilvēki, kurus savā dzīves gaitā esmu satikusi un no kuriem daudz mācījusies. Mani vistuvākie cilvēki, draugi  un paziņas, mani skolēni un pavisam nejauši manas Dzīves garāmgājēji. Pirmās dzejas rindas tika uzrakstītas jau pasen – pamatskolas gados, taču tā īsti Dzejas mūza pie manas mājas un sirds durvīm pieklauvēja 2007. gadā. Mana  dzeja – tās ir sāpes un prieki, laimes dzirkstis un sāpju asaras. Tā ir daļiņa no manas dzīves, mana mīlestība, ko tagad dāvinu jums! Visiem tiem, kam zvaigznes acīs un sirdī dāvinātāja prieks…

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: