Edvīns Jansons. Ceļmalas virši.

Domājot par Edvīna Jansona dzīves gājumu un lasot viņa dzeju, nāk prātā Jāņa Poruka rindas: „Es ticu, ka ir brīnumi, kas necerēti nāk...” Edvīns savā mūžā daudz ir cerējis un bezgalkarsti ilgojies, daudz kvēli jutis un sapņojis un šodien šajā plašajā emociju gammā ļauj ielūkoties arī mums, lasītājiem, sniedzot mīlestības pilnus dabas, Dzimtenes un cilvēku savstarpējo attiecību tēlojumus.

Edvīns ir starp tiem, kurš jau ilgus gadus meklējis un sijājis zeltu, dedzis cerības zvaigzni, gaidījis un šodien var teikt, ka arī sagaidījis īsto Mīlestību. Viņa pēdējo gadu dzejoļos jaušama dziļa dzīves izpratne, miers, ticība un drošība par nākotni, kā daudziem šodien tik ļoti pietrūkst. To, ko pats ieguvis, Edvīns labprāt sniedz arī citiem. Un dots devējam atdodas.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: