Dzejas krājums. 6. sējums
Autori:
Jana Čakste
Kaspars Eglītis
Eke
Elvijs Jekabsons
Liva Keita
Dagnija Millere
Vaira Polmane
Iveta Reinsone
Marta Ringa
Ramona Ruņģe

Jaunībai ir dota tā lielā priekšrocība – runāt bez aplinkiem, teikt visu pa „taisno”, strīdēties par savu taisnību, pastāvēt par patiesību un būt sevī pašā, ar savām domām un sajūtām. Tā ir tik liela vērtība, kuru jaunībā nemaz tik augsti nevērtējam, jo tā vienkārši ir mūsos, un tas neliekas nekas īpašs. Dzīves griežos tiekam slīpēti, tēsti un pulēti, un tikai retam izdodas šajā procesā saglabāt šo īpašo jaunības nesavtīgumu, taisnumu un skaidro jūtu dziļumu.

Gadi uzliek maskas mūsu jaunības dienu domām, sajūtām un cerībām. Ir jāpieliek liels spēks, lai tās norautu un spētu atgriezties jaunībā. Vai tas ir iespējams?!

Laikam jau vasaras siltā strāvojuma un zemeņu saldās garšas ietekmē, lasot šī dzejas krājuma vārsmas, manī sarosījās domas par jaunību (starp citu: kaut kur lasīju, ka zemenēs esot jaunības eliksīrs). Un varu droši teikt, ka jaunības eliksīra garšas piepildīti ir šī dzejas krājuma autori. Protams, kāds teiks, ka ne visi ir jauni gados, ka ir tā un šitā, bet varu oponēt un teikt, ka ne gadi nosaka cilvēka vecumu. Ir kas dziļāks… un tā ir - sirds. Man patīk, ka šajā dzejas krājumā ir apkopotas
Jaunu siržu domas. Kādas tās ir?!
Iesaku tās izlasīt Tev pašam, dārgais lasītāj!
Novēlu sajust zemeņu jaunības eliksīra garšu ikvienam.
Lai mums izdodas!

Auguste Pūce

Raksti mums, lai piedalītos kopprojektā!
Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: