Dzejas krājums. Dieva avotā padzeros.
Autori:
Bernarda Aizporiete
Sarmīte Fībiga
Mairita Grīnberga
Inta Nagla
Dzintra Šņoriņa
Vizma Šulca
Kristīne Vecbērza
Māra Timma

Cilvēka gara barība ir Dieva Vārds, tas dara stipru, gudru, rāda patiesības ceļu, veldzē dvēseli, ir dzīvība tiem, kas to atrod, un zāles visai miesai, kas dziedina – tad, ja tas ir ierakstīts sirdī. Mūsu katra ziņā ir to ierakstīt sirdī, katru dienu neatlaidīgi uzņemot, uzņemot un uzņemot, neļaujot aizslīdēt no apziņas, lūdzot Dieva Vārdā balstītu lūgšanu, domājot, runājot un rīkojoties saskaņā ar Dieva Vārdu – Dieva avotā padzeroties. Un atklājot tiešām varenu spēka un gudrības avotu!

Lai ik dienas pieaug slāpes dzert no Dieva avota, un kļūstam par ļaudīm, kuri arī raudu ieleju dara par avoksnainu zemi! 

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: