Elvijs Jēkabsons. Haoss.

Kas esam mēs? Vai tikai darba skudras, kas dienām, mēnešiem, gadiem veido šo aizraujošo pasauli?

Tikai zīmējot kopā, profesionālas gleznotāja rokas nobāl.

Kopā mēs radām miljoniem alternatīvu gleznu, neskaitāmas pasaules visapkārt – nav divu vienādu kontrastu.

Vienalga, cik tu ļoti vēlētos līdzināties kādam, jūs paliekat pretstati, lai kļūtu par vienu pasauli.

Neskaitāmas pasaules visapkārt, katram savu fantāziju pasaule.

Šajā grāmatā ir mana sapņu pasaule. Ja man nebūtu šo fantāziju, es pārvērstos putekļos, jo tukšums, solitūde, bezcerība piedāvā naktsmājas visiem.

Reiz Nīče teica, ka cilvēks nevar būt pārcilvēks, un reiz šos vārdus apstrīdēju – viens dzejnieks taču var pārvērst vienu ziedlapiņu miljons fantāzijās, tātad pārcilvēki eksistē. Kaut vai uztriepts uz papīra, viens tāds nieka vīrelis ņem un priecē lasītājus. Es vēlētos, lai šajā grāmatā tiktu saprasta mana doma par to, cik haotiska ir pasaule, cik haotiski nemanot esam mēs paši, tajā pat laikā rodot sev mācību, nesvērt godu pēc adreses, mērķus nenoteikt ceļa kartē, jo tu cilvēks nezini, kā izprast haotisko dzīves ritējumu – šodien esi sētnieks, rīt jau karalis, šodien uzkāpi kalnā, rītdien jau ripo lejā. Dzīve ir kā spogulis, jautājums tikai – kā tajā skatīties.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: