Cieceres ūdensroze
Autori:
Līga Allere
Emīlija Burve
Valentīna Gašpuite
Ieva Krūmiņa
Olita Ļitvinova
Kristīne Maka
Inga Rozalinska
Olga Sušinska
Ināra Šteinberga
Ilze Tīlika

Ko jūs atbildētu uz jautājumu: vai marta beigās var vēl aizsalušā ezerā uzplaukt ūdensroze? Jūs teiktu, ka tā ir tikai fantāzija, mistika, vai tas ir fantastiski, un visas šīs atbildes būtu pareizas.
Sākumā tā tiešām bija tikai fantāzija izdot rakstošo brocēnieku kopkrājumu, tad nāca kārta mistikai, jo dažai no autorēm likās neparasti, ka viņa beidzot spējusi pārvarēt šaubas un nedrošību, pirmo reizi rādot atklātībā savus darbus, un visbeidzot tas tiešām ir fantastiski, jo „Cieceres ūdensroze” ir uzplaukusi.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: