Dzejas krājums. Aiz apvāršņa ilgas skan.
Autori:
Austra Ālmane
Egils Dambis
Imants Gailis
Margarita Gaļčevska
Aleksandra Murāne
Anna Pārlauka
Ivita Salmane
Māra Timma

Apvārsnis – ar ko tas mums saistās? Vai kā Dullajam Daukam gribas izpētīt, kas aiz tā atrodas? Vai kā daudziem – šķiet, ka aiz sētas zāle zaļāka? Jeb neesam apmierināti ar šodienu un ceram, ka rītdiena atnesīs mūsu ilgu piepildījumu? Bet varbūt ir kāds mērķis, kas ir skaidrs un noteikts, taču vēl atrodas aiz apvāršņa?

Turp nav jādodas, lai to atrastu, bet jācīnās, lai to sasniegtu?
Jā, ilgas, cerības un sapņi – katram savādāki. Arī astoņiem šī krājuma autoriem. Tāpat kā šīs grāmatas lasītājiem. Bet tomēr mums visiem tik daudz kā līdzīga! Mēs visi taču gribam būt laimīgi, zināt un izpildīt savus uzdevumus, lai varētu dzīvot gandarīti un ar piepildījuma apziņu. Ar drošību, ka esam trāpījuši mērķī.

Varbūt, lasot šīs grāmatas autoru darbus, spēsim palūkoties aiz apvāršņa un ieraudzīt, kā rast savu ilgu piepildījumu?

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: