Dzejas krājums. Atveram pasauli.
Autori:
Austra Ālmane
Ira Ērmane
Edvīns Jansons
Inta Nagla
Lidija Ozoliņa
Regina Savādā

Pasaule kā pārsteigums, kā noslēpumu sala, kā brīnumaina pasaka, kurā atdzīvojas un savu stāstu mums atklāj puķes un koki, saule, mēness un zvaigznes, kurā pa īstam varam sarunāties ar zvirbuļiem, zaķēniem un tauriņiem. Kas tā ir par pasauli? Kur tādu atrast un vai tādā gribētos dzīvot?

Kopkrājuma „Atveram pasauli” autori ir gatavi aizvest mūs uz šo brīnumzemi, jo paši tajā bijuši, dzīvojuši, priecājušies un joprojām atkal un atkal ver durvis, un ciemojas reizē pasakā un īstenībā. Ir vērts doties kopā ar viņiem un ņemt vēl kādu līdz – varbūt bērnus un mazbērnus, jeb otrādi – savu tēti un māmiņu, vecmāmiņu un vectētiņu, brāli un māsu. Jā, visa ģimene var nokļūt pasakā! Smieties sidraba smieklus, slaucīt prieka asaras, palūkoties uz apkārtesošajām lietām un notikumiem ar saulstaru dzirkstošām acīm, putna brīvībā pacelties pāri ikdienas pelēkumam un pasmaidīt pasaulei ar ziedu skaistuma smaidu.

Novēlam ikvienam šīs grāmatas lasītājam piedzīvot, kā pierastā dzīve iegūst jaunas krāsas, skaņas un smaržas – patiesībā ne jaunas, bet nereti aizmirstas – tādas, kādas baudījām bērnībā!

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: