Dace Lasenberga. Trīs stāsti lietainiem vakariem.

Cienījamais lasītāj!

Šī ir mana pirmā grāmata. Tās varoņi ir katram labi pazīstami.

Ikviens no mums bērnībā ir draudzējies ar suni, apmīļojis kaķi un, iespējams, sastapis kādu peli. Tā vismaz vajadzētu būt.

Arī es tos esmu sastapusi, un viņi man kā draudzenei ir uzticējuši savus piedzīvojumu stāstus. Ceru, ka arī Jums būs interesanti uzzināt, ko domā Emīls, kad saimnieku nav mājās, cik drošs un bezbailīgs ir Peļuks un kas mudina kamīna malas Putekli doties dēkainā ceļojumā uz lielveikalu.

Esmu ļoti pateicīga Paulam Dandzbergam, ar kura atbalstu šie stāsti ir nonākuši pie Jums!

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: