Dzejas krājums. Ceļā uz mākslu.
Autori:
Aija Brice
Ginta Čaunāne
Elīna Čepule
Egīls Dambis
Aizeks Inaks
Sandra Guseva
Sandis
Laura Soboļeva & Jans Ikes
Ņina Stolere
Mārīte Svara (Mora Saule)

Kas ir patiesā māksla, kas ir tā māksla, kuru jāiemācās katram un kurai katram arī ir dots talants? Vai tā nav māksla dzīvot – lielākā no visām? Un skaistākā, kad apgūta, jo ietver sevī arī visas citas mākslas.

Lasot šajā grāmatā tik dažādu personību darbus, varam pamanīt takas un celiņus, pa kuriem katrs dodas šīs lielās mākslas virzienā. Cits jau drošāk, pārliecinātāk. Viņa uzmanību vairs nepiesaista dažādi ceļa malā izlikti spīgulīši, kas šķiet tik skaisti, bet kam tomēr nav ilglaicīgas vērtības, kas ir īsmūžīgi un mainīgi. Tos nereti viegli iegūt, bet, dzīves vētrām nākot, tie aizlido pa vējam, atstājot mūsu sirdis tukšas, sāpošas, nepiepildītās ilgās... Jā, māksla ir nepieķerties šiem vizuļiem, pēc kuriem tomēr bieži vien tik ļoti tiecamies un domājam, ka bez tādiem dzīvei nav skaistuma, nav laimes... Un šajā ceļā mēs visi esam tos tvēruši...
Kādi no autoriem jau vērš mūsu uzmanību uz tādām dzīves vērtībām, kas pirmajā mirklī nešķiet ne pievilcīgas, ne sirdi atvieglojošas, bet tieši tās ved lielās mākslas kalngalos. Un jāmācās ticēt, ieraudzīt un izvēlēties meklēt, tiekties un satvert šīs vērtības.

 

Mēs esam aicināti viens otram palīdzēt šajā ceļā uz lielo dzīves mākslu. Tādēļ no sirds pateicamies katram autoram par viņa devumu. Kopā mēs spējam tikt tālāk un ātrāk. Lai katrs no mums saprot savu dzīves uzdevumu un iemācās to izcili izpildīt!

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: