Ināra Seņkāne. Soli pa solītim.

Ar dzeju esmu tikusies jau pavisam agrā bērnībā, jo mamma to mēdza man lasīt priekšā un vēlāk mudināja mācīties no galvas. Jau pirmskolas vecumā klausījos un apguvu ne tikai četrindes, bet pat veselas poēmas gan latviešu, gan krievu valodā. Tagad saprotu, ka mamma manī ielika labu pamatu veiksmīgām skolas gaitām un dzīvei: klausoties bagātīgo dzejas valodu, tiku pie plaša vārdu krājuma un prasmes izteikties, vingrinājās atmiņa, veidojās manas jūtas un pasaules uzskats. Mācoties skolā Jelgavas pusē, Svētē, allaž piedalījos izteiksmīgās runas konkursos. Ne pamatskola, ne vēlāk vidusskola man nedeva ierosmi dzejot. Es deklamēju, nevis rakstīju. Kad iestājos Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā, domāju par to, kur varētu izmantot savu dzejas mīlestību. Tai laikā akadēmijai piederēja atsevišķa ēka – Valdekas pils, tur darbojās studentu teātra pulciņš. Pieteicos, izturēju konkursu un man bija iespēja augt un sevi pilnveidot skatuves mākslā. Pēc augstskolas sākās mana darba dzīve, ģimenes rūpes, un ar dzeju vispār nesatikos. Tas bija klusēšanas laiks, pilns rūpēm par bērniem. Tai laikā šķita, ka vispār vairs nelasīšu. Taču 2002. gadā sapratu, ka man gribas nevis runāt, bet rakstīt dzeju. Domāju, ka tas bija Dieva pieskāriens dvēselei. Tai laikā kļuvu kristiete, sāku saprast Evanģēliju, sarunājos ar Dievu lūgšanā un uzticēju Viņam savu iekšējo pasauli. Tā soli pa solītim tuvojos savam mērķim.

Rakstu par visu skaisto, labo un mīļo, ko Dievs man ir licis sirdī. Un man ir patiess prieks, ka varu dalīties arī ar jums, mani mīļie lasītāji.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: