Dzejas krājums. Zem Dieva Mantijas.
Autori:
Kristīne Sviķe
Revita Rodionova
Vizma Šulca
Edvīns Jansons
Ilze Tillere
Māra Timma
Mairita Grīnberga

Tu varbūt pat nenojaut, cik brīnišķīga ir tā mīlestības Mantija, ar kuru tevi ir apsedzis Debesu Tēvs. Mantija, kuras dēļ visa tava dzīve ir tāda, kāda tā ir. Tava dzīve brēc uz tevi un saka: tu esi kaut kas vairāk! Tas, cik tev ir jāizcieš ļaunuma, parāda to, cik spēcīga un nozīmīga ir šī neredzamā Mantija. Kamēr tu dvēselē izžuvis klauvē pie cilvēku durvīm, gaidīdams atbiras, tikmēr eņģeļi noliec galvu tavā priekšā – tik liela ir Dieva Mantija, kas tevi sedz... Kamēr tu mokies neziņā par šīs dzīves jēgu, kāds cits to ņem un lieto tavā vietā. Garīgajā sfērā tava Mantija ir spoža un tā pasaka visu par tavu dzīves jēgu, aicinājumu un uzdevumu, neskatoties uz to, kā jūties... Tiecies izzināt pašu galveno noslēpumu, to, kurš no tevis pasaulē tik cītīgi tiek slēpts, vienmēr tevī sējot pretējo tam, kas tu patiesībā esi. Uzzini, kas tu esi, un tu sapratīsi savas dzīves pilnvaras!

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: