Jānis Baltjancis. Baltais sapnis.

Esmu dzimis un uzaudzis gleznainajā Zilo ezeru zemē, Rēzeknes pusē. Nevēlos teikt – Latgalē, jo manā skatījumā Latvija ir viens veselums, un es neizprotu dalījumu novados. Varbūt arī tāpēc rakstu gan dzeju, gan dziesmu tekstus tikai latviešu literārajā valodā, nevis kādā no dialektiem.

Nereti tieku pārprasts, jo galvenokārt rakstu no vārdiņa – ES. Lasītājam šķiet, ka viss pateiktais ataino manu dzīvi, manas izjūtas. Reizēm ir arī tā, bet man tīk iejusties arī kādā izdomātā tēlā. Varbūt tāpēc, ka mans radošais elks ir dziedātāja Alla Pugačova, kura reiz ir teikusi, ka priekšnesums jāpasniedz no sava vārda, jāliek klausītājam (lasītājam) noticēt, un tad tas aizies no sirds uz sirdi.  

Tā kā šī ir mana pirmā grāmata, tajā apkopoju dzejoļus, kuri uzrakstīti laika posmā no 1980. līdz 2012. gadam, aicinot lasītājus ”kruīzā” pa gadalaikiem, izejot cauri priekiem un raizēm, mīlas līkločiem un skumju aizām, no saules pielijušām pludmalēm līdz Ziemassvētku noskaņai.

 

Jānis Baltjancis

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: