Dzejas krājums. Ziemas sapnis.
Autori:
Zane Bogdanova
Edīte Eglīte
Jans Ikes
Kristaps Kiršteins
Vineta Klapkalne
Santa Kopāne
Inonanta Millere
Inta Nagla
Mora Saule (Mārīte Svara)
Svetlana Tomsena
Edita Viļuma

Cik brīnišķīgi, ka ziemas sapnim līdzās baltajai, saltajai ledus un sniega krāsai zaigo arī vasaras spirgtais zaļums, rudens raibums un pavasara augšāmcelšanās! Tādēļ jau tas ir sapnis – tam viss iespējams, viss reāls. Un līdzās tam dzīve – arī tik daudzveidīga un nereti negaidīta, kad ziemā sadzirdi cīruli dziedam par smaidošu zāli, bet pavasara saullēktā vārdi pazaudē ceļu un, citās durvīs triekušies, par asarām pārvēršas. Kad prāts visu saprot, bet neprot to dvēselei ieskaidrot... un egoisms ar sirdsapziņu cīnās...

Līdzās sapnim atkal stāv doma – domājama un dzīve, ne tikai dzīvojama, bet vēl joprojām meklējama. Sapņotāji un meklētāji – tādi jau esam visi – gan dzejnieki, gan lasītāji. Reizēm mums jāiet kopā uzzīmēt klusumu saviem sapņiem, lai saprastu, ka viss ir iespējams, ja ir ticība, lai saprastu, kam tad ticēt, lai atklātu, ka cilvēka brīvība ir mīlēt. Un vēl – uzkāpt tajā kalnā, kur dvēselei vairs nav zemes maskas un tā spēkā var iet pa šo dzīvi, starojot daudz spožāk par vismirdzošāko ziemas dienu.

Paldies katram ziemas sapņa sapņotājam par domām, atziņām un jautājumiem! Mēs priecājamies par tiem un gaidām jaunu satikšanos – varbūt pavasara saulesstarā, mīlestības Debesu kāpnēs vai vēl dzīves neatklātajos krustceļos. Mēs – viens otru atradušie, viens otram vajadzīgie un Kāda ļoti mīlētie!

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: