Dzejas krājums. Zem atvērtām Debesīm.
Autori:
Ērika Laura Andreicena
Aija Ābena
Sarma Cīrule
Egīls Dambis
Jans Ikes
Mēderīte
Inonanta Millere
Irita Rozentāle
Alita Svilāne
Māra Timma

Mēs visi dzīvojam zem atvērtām Debesīm. Un nekas nav noslēpjams, arī visdziļākajā, vistālākajā un tumšākajā sirds stūrītī apglabātais. Pat tas, par ko paši nezinām vai esam aizmirsuši. Ir Kāds, kas par mums zina visu un tomēr mūs mīl...

Arī dzejniekiem ir dots just un saredzēt kaut ko no apslēptajiem siržu dziļumiem, smelt no tiem un celt gaismā. Lai mums visiem kopā būtu ko pārdomāt, saprast un ieraudzīt gaismas avotu un ļaut apspīdēt mūsos to, kam vēl tumsas zīmogs. Lai, aizverot šīs grāmatas pēdējo lapu, mēs katrs ņemtu līdz ticību atvērtajām Debesīm, kas palīdzētu tās nonest arī šeit, uz mūsu zemes.

Priecājamies par katru autoru, kas dāvinājis daļu no savas sirds, un novēlam arvien vairāk Debesu gaismas – Mīlestības. Lai Jūsu talants iemirdzas pieaugošā spožumā un arvien košākās krāsās! Aizverot šīs grāmatas lapas, ceram, ka tās nav atvadas, bet gaidām sastapšanos ar Jums un Jūsu draugiem vēl citos krājumos.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: