Māra Timma. Aiz sliekšņa.

Grāmatas nosaukums „Aiz sliekšņa” nav nejaušs, jo grāmata tapa pateicoties tam, ka Dievs pieveda mani pie garīgām Durvīm, kuru slieksni pārkāpjot, tiku pie tās. Esmu pārliecināta, ka pārkāpjot tādu garīgu slieksni, cilvēks ierauga citas Debesis, tur atveras tādi brīnumi, dziedināšanas, atbildēti jautājumi, kuri pārspēj visu līdz šim redzēto.

Kaut arī uz zemes mums tas vēl ir tikai kā caur miglu samanāms, tomēr tas izmaina visu domāšanu un dzīvi. Slieksnis, kuru pārkāpjot, cilvēks atrod citas vērtības, tās, kuras pārspēj pat naidu, nievāšanu, pāridarījumus, ciešanas... Tās pārspēj slavināšanu, atzīšanu, zemes labumus un priekus. Pārkāpjot šo slieksni, cilvēks savā sirdī tiek atdalīts no visa zemišķā, un tā ir augstākā laime un brīvība! Es skaidri zinu, ka arī manā ticības dzīvē šim slieksnim ir bijis jākāpj pāri, jo citādāk ceļš nevarētu turpināties. Un tikai aiz šī sliekšņa mēs ieraugām to, kas prātā pat nebija nācis, un šī grāmata ir viens no pierādījumiem tam!

 

„ES ESMU durvis. Ja kāds caur Mani ieiet, tas tiks izglābts; viņš ieies un izies un atradīs ganības.” (Jāņa 10:9.)

 

Aicinu ikvienu izdarīt izvēli, spert ticības soli un pārkāpt šo slieksni! Lai Dieva žēlastība mūs ikvienu vada uz to!


Jēzus mīlestībā – Māra

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: