Jenss Bjornebu. Jonass.

Lapaspusēs ir attēlots kāds notikums, kas ir līdzīgs Margaritas Vološinas Tolstoja apciemojumam, par kuru viņa pati stāsta brīnišķīgajā atmiņu grāmatā "Die grüne Schlangen". Šo notikumu es pierakstīju pirms "Die grüne Schlangen" iznākšanas un pirms uzzināju par tās izdošanu. Tas ir uzrakstīts pēc atmiņas īpaši daudzinošā formā, tā kā es to atceros un gribu atcerēties, kā Vološinas kundze izstāstīja notikumu kādā priekšlasījumā pirms vairākiem gadiem.

Tas tiek publicēts ar rakstnieces atļauju, un, iestrādājot romānā, tas ir daļēji izmainījies.

 

Oslo, 1955. gada maijs.

 

Jenss Bjornebu

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: