Māra Šnē. Klusumu sadzirdēt.

Dzeja un esejas.

"Paklejošu nedaudz pa pavasara puķu valstību, ziedu paradīzi... Savās fantāzijās, savos sapņos...
Katram ziediņam piemīt kas neparasts, savdabīgs, kas tāds, ko pat grūti vārdos izteikt, to var tikai izjust... Ienest savā dvēselē un ļaut tajā skanēt ziedu simfonijai...
Klusiem, tikko manāmiem solīšiem, basām kājām tuvojos ziedu paradīzes duravām. Lēnu veru tās vaļā... Bet duraviņas jau pašas veras, man tikai nedaudz vajag tām pieskarties. Noglāstu tās mīļi, aiz šīm durvīm taču slēpjas kas ļoti īpašs, kas dievišķīgs...
Pašas pirmās mani sveicina ābeles, es pieeju pie tām. Maigi paņemu rokās vienu ābeļziedu, balti rozganīgu. Un lēnām ieelpoju tā smaržu, ābeļzieda maigā smarža ieplūst manā dvēselē un liek tās stīgām liegi ietrīsēties. Tā ir tik jauka sajūta..."

(Fragments no esejas "Ceļojums pa ziedu paradīzi")

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: