Dzejas krājums. Vienā gaismas upē iebrist
Autori:
Agli
Aija Ābena
Jans Ikes
Elvijs Jekabsons
Santa Kopāne
Lauris Krolis
Mēderīte
Inonanta Millere
Sandis Milovidovs
Inta Nagla

Esam gandarīti un priecājamies kopā ar autoriem par dzejas krājuma iznākšanu. Kaut arī latvieši vēsturiski uzskatāmi par viensētu iedzīvotājiem, tomēr šajā kopprojektā līdzīgi domājošie no dažādām Latvijas pilsētām ir spējuši vienoties. Skaisti skan: „Vienā gaismas upē iebrist”, kur dzejnieki ar drošu, gaismu nesošu darbību līdzcilvēkos iesēj attieksmes augļu sēklu.
Vienlaikus ar pārdomām secinām, ka katra dzejnieka dzimtās pilsētas iedzīvotāji no Ventspils, Kārsavas, Jaunjelgavas, Siguldas, Rīgas, Balviem, Rūjienas un Valkas var lepoties ar šiem dzeju rakstošiem cilvēkiem, kuri spēj katram likt domāt, ieklausīties, mīlēt, cerēt un ticēt. Un ne tikai lepoties, bet arī atbalstīt, jo katrs cilvēks ir liela mūsu mazās Latvijas vērtība.

Mūsu radošais kolektīvs no sirds priecājas par Tevi, ka esi apņēmies publicēt un parādīt plašākam ļaužu pulkam tos vienreizējos darbus, kurus Tu mēnešiem, gadiem esi rakstījis un krājis. Vai tā ir dzeja, proza, vēsturisks atmiņu stāsts vai savas dzimtas izpētes projekts, vai pavisam kaut kas neordinārs un neredzēts? To zini tikai Tu pats! Bet mēs vēlamies un spējam Tev palīdzēt izdarīt šo sarežģīto un darbietilpīgo darbu.
Lai šo darbu, kurā ietilpst:
  • Tava teksta maketēšana (sakārtošana),
  • grāmatas dizaina veidošana,
  • korektora pakalpojumi,
  • drukāšana tipogrāfijā,
varētu veikt ātri un kvalitatīvi, Tev tikai ir mums jāuzraksta mgramata@inbox.lv vai jāpiezvana uz 27011370.
Vēlamies Tevi iedrošināt - šis ir Tavs laiks, lai pateiktu savas sirds domas līdzcilvēkiem! Mēs iespēju robežās palīdzēsim Tev atrisināt problēmas, kuras Tevi attur no darbu publicēšanas. Šī ir tā mazā iespēja sākt grāmatu izdošanu, to izdodot mazā tirāžā. Ja nespēj sadūšoties viens šo darbu veikt, ir iespēja vienoties kopdarbā, ir iespēja iepazīt līdzīgi domājošos un sajust to, ka neesi viens.
Izdodot grāmatu Tu iepriecināsi sevi un atstāsi paliekošu vērtību savai valstij, pilsētai un ģimenei.

Lūdzu aizpildiet visus laukus!
Jūsu vārds, uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Jūsu ziņojums: